Nocleg w centrum Wrocławia – dlaczego warto?

 

Atmosferę miasta zdecydowanie lepiej chłonąć, mieszkając w jego sercu, aniżeli na peryferiach. Dojazdy w wybrane miejsca – zarówno taksówką, jak i komunikacją miejską – to zresztą dodatkowy wysiłek i niepotrzebny koszt. Zamiast zgłębiać tajniki wrocławskiej komunikacji publicznej, warto przeznaczyć ten czas na poznawanie miasta od bardziej przyjemnej strony. Atrakcje Wrocławia czekają na nas przecież nie tylko w dzień, ale i po zapadnięciu zmroku, a nocne życie miasta zdecydowanie lepiej poznawać, mając swoją bezpieczną oazę tuż-tuż, na wyciągnięcie ręki.

Tani nocleg – więcej korzyści

Świetna lokalizacja Fitness Hostel Wrocław sprawia, że jest to rewelacyjny punkt wypadowy do odkrywania wszystkich atrakcji miasta. Do najbliżej położonych należą m.in. kolebka polskości – Ostrów Tumski wraz z Archikatedrą św. Jana Chrzciciela i Kościołem św. Idziego, Ogród Botaniczny, egzotyczny Ogród Japoński oraz zachwycająca Pergola. W odległości nie dalszej, aniżeli 4 kilometry od naszego obiektu usytuowane są natomiast takie turystyczne hity, jak Hala Stulecia czy Panorama Racławicka. Tani nocleg oferowany przez Fitness Hostel Wrocław oznacza po prostu większą liczbę atrakcji, na jakie będziemy mogli sobie pozwolić.

Poczuć tętno miasta

Nie zapominajmy o tym, że Wrocław to miasto, które tętni życiem i oferuje znacznie więcej, aniżeli imponujące zabytki. Teatry, muzea, galerie, kabarety, widowiska, wystawy, wydarzenia sportowe, targi, giełdy staroci, festiwal piwa, ogromny aquapark, fontanna multimedialna… To tylko niewielki skrawek tego, czym na co dzień żyje stolica Dolnego Śląska. Same kamieniczki okalające Rynek Starego Miasta mieszczą dziesiątki klubów, kawiarni, pijalni mocniejszych trunków oraz restauracji z rozmaitymi kuchniami świata; do całego tego bogactwa lepiej mieć szybki i łatwy dostęp.

Hostel Wrocław – komfort na wyciągnięcie ręki

Ale sporo do odkrycia oferuje też sam – znajdujący się nieopodal centrum miasta – Fitness Hostel Wrocław. Tani nocleg można tu uzupełnić np. o pyszne śniadanie bądź inny posiłek zamówiony w znajdującej się w budynku restauracji. Na terenie obiektu działa też bezpłatna dla Gości Hostelu siłownia, można również odpłatnie wypożyczyć rowery oraz zamówić pralnię. Komfort przebywania w tym miejscu najbardziej podnoszą jednak świetnie wyposażone, przestronne i jasne pokoje, nijak mające się do tego, co pojawia się nam przed oczyma, kiedy myślimy: hostel.