Niska cena, wysoka jakość

Hostel jako taki wielu osobom nie kojarzy się najlepiej. Tłok, anonimowość, ciemne przepełnione sale z łóżkami piętrowymi, warunki higieniczne urągające ludzkiej godności… Wszystko to sprawia, że turyści, którym przyszło nocować w tego typu miejscu z niechęcią myślą o swoim tymczasowym domu i robią wszystko, by wrócić do niego jak najpóźniej. Niektórzy pocieszają się, że przecież nie przyjechali do innego miasta po to, by siedzieć w pokoju, że w obskurnym hostelu tylko nocują… Ale wrażenia związane z wyjazdem w obce miejsce to przecież jedna całość – w naszych wspomnieniach nie da się odseparować cudownych dni od okropnych nocy i jeszcze bardziej koszmarnych poranków…

Tani hostel Wrocław: więcej niż łóżko

Ale już nie trzeba – Fitness Hostel pomaga sprawić, że wyjazd do Wrocławia kojarzy się tak dobrze, że po prostu chce się tu wracać. Choć jest to tani hostel Wrocław, rozdźwięk między warunkami, do jakich stali bywalce hostelów są przyzwyczajeni a tym, co zastają na miejscu w Fitness Hostelu, jest ogromny. Wiele osób, które często jeżdżą w delegacje, pod żadnym pozorem nie zdecydowałoby się na rezerwację miejsca w standardowym – zatłoczonym i ponurym – hostelu. Jednak Fitness Hostel Wrocław niejednego takiego pracownika bardzo pozytywnie zaskoczył.

Pokój jednoosobowy

Pokój w Fitness Hostel

Moc udogodnień

Odkryli tu nie tylko przestronne, funkcjonalnie wyposażone i nowocześnie urządzone pokoje, ale i odpowiednie warunki do spokojnej pracy, w tym dostęp do Internetu Wi-Fi. Kolejne udogodnienie to działająca nieopodal siłownia, do której wstęp jest dla Gości Hostelu bezpłatny. Siłownia to zresztą tylko jeden z elementów większej części rekreacyjnej Hostelu, na którą składają się również sale fitness, ring bokserski, sauna oraz gabinet masażu.

Nie tylko dla rodzin

Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu, w tym rodziny z dziećmi, które lubią aktywny wypoczynek, z pewnością docenią również oferowaną przez Hostel możliwość wypożyczenia rowerów, a dodatkowo – łóżeczek dla dzieci. Do dyspozycji Gości jest też wyposażony w lodówkę i mikrofalówkę aneks kuchenny, natomiast na parterze budynku zajmowanego przez Hostel funkcjonuje restauracja, serwująca pyszne – świeże i zdrowe – posiłki. Mieszkańcy Hostelu mogą też, za dodatkową opłatą, skorzystać z usług pralni. Ręczników ani bielizny pościelowej nie trzeba oczywiście ze sobą zabierać – świeże i pachnące czekają na Gości w pokojach. W Fitness Hostelu są one, 2-, 3- i 4-osobowe; część z nich ma wspólną, a część – indywidualną łazienkę; wybrane pokoje wyposażone są też w telewizor.