Dobry hostel – dom i hotel w jednym

Przytulny dom, a może nowoczesny hotel? Oglądając jasne, przestronne, urządzone ze smakiem pokoje w Hostelu Fitness Wrocław naprawdę trudno zgadnąć… Placówce udało się w niespotykany gdzie indziej sposób połączyć obie te energie i jakości. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania, o czym codziennie przekonują się kolejni zadowoleni Goście. Z Wrocławia wracają bogatsi nie tylko o wspaniałe wspomnienia, ale i z dodatkową gotówką, którą dzięki noclegowi w Hostelu, a nie w hotelu, udało im się zaoszczędzić.

Do dyspozycji

Wysoka jakość wykończeń i użytych materiałów, a także czystość, do której właściciele i pracownicy Hostelu przykładają ogromną wagę – wszystko to sprawia, że nocowanie w Hostelu Fitness doceniają nawet osoby o wyśrubowanych wymaganiach w tym zakresie. Czyste, ale także przytulne i urządzone ze smakiem pokoje sprawiają, że po prostu chce się tu być. Znak rozpoznawczy Hostelu to dobra energia, za którą odpowiada zaangażowany i oddany zespół, każdego dnia dbający o Gości Hostelu. Mają oni do dyspozycji m.in. działającą 24 godziny na dobę recepcję, a tym samym – nieustanne wsparcie w razie pojawienia się jakichkolwiek kłopotów czy wątpliwości.

Prawie jak w hotelu

Ale całodobowa recepcja to nie jedyny element Hostelu, który przywodzi na myśl prawdziwy, komfortowy hotel. Fitness Hostel Wrocław wyposażony jest również w część rekreacyjną, na którą składają się sale fitness, ring bokserski, sauna, gabinet masażu oraz siłownia, z której Goście Hostelu mogą korzystać bezpłatnie. Kolejne udogodnienie to bliskość restauracji serwującej zdrowe i pyszne dania – mieści na parterze budynku, w którym funkcjonuje Hostel. Posiłki Goście mogą też oczywiście przygotowywać samodzielnie, we własnym zakresie – mają dostęp do aneksu kuchennego, wyposażonego m.in. w lodówkę i mikrofalówkę. Unikalnym rozwiązaniem jak na hostel jest też możliwość odpłatnego skorzystania z pralni. Wielkie ułatwienie dla turystów zmotoryzowanych stanowi natomiast oświetlony i monitorowany parking dla Gości, znajdujący się na terenie obiektu.